See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów wraz z odzyskiem energii jako elementu Centrum Zielonej Transformacji w Opolu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja, w formule zaprojektuj i wybuduj, zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów wraz z odzyskiem energii jako elementu Centrum Zielonej Transformacji w Opolu”. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 651805-2024
Interne Kennung: RB/4/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów wraz z odzyskiem energii jako elementu Centrum Zielonej Transformacji w Opolu