2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 200 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu SW w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 200 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szkolenia powinny zwiększyć motywację osadzonych oraz umożliwić nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze 2 godzin, a wybrane tematy zostaną rozszerzone o dodatkowe 8 godzin, co razem da 30 godzin. Wybór tematów wymagających rozszerzenia nastąpi zgodnie potrzebami zgłaszanymi przez uczestników w trakcie szkolenia oraz z potrzebami stwierdzonymi przez prowadzącego.
Interne Kennung: OI/P-FERS.2230.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 112 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych na Warmii i Mazurach.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 88 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych na Podlasiu.