10496-2026 - Ergebnis
Polen – Haftpflichtversicherungen – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, (CPV – 66516000-0), 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, (CPV – 66516000-0), 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego, (CPV – 66516000-0).
Vorherige Bekanntmachung719378-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wprowadzenia prawa opcji.