2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pierwszych sadzeniaków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa pierwszych sadzeniaków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 03212100-1 – ziemniaki 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. IV OPIS CZĘŚCI ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Punchy Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 03212100-1 Krótki opis części zamówienia: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Odmiana Ilość Jednostka miary Miejsce dostawy 1. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Punchy 47,50 Tona Gospodarstwo w Żelaznej 2. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega 50,60 Tona Gospodarstwo w Chylicach 3. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega 24,20 Tona Gospodarstwo w Chylicach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Punchy
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Punchy 47,50 Tona Gospodarstwo w Żelaznej
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 47,5 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega 50,60 Tona Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 50,6 Tonnen
Los: LOT-0003
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Omega 24,20 Tona Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 24,2 Tonnen