2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 25-18: Onderhoudsbestek Verkeersregelinstallaties gemeente Roosendaal
Beschreibung: De werkzaamheden omvatten de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden inclusief storingsanalyse (inclusief de levering van materialen en het leveren, plaatsen, instandhouden en na afloop van de werkzaamheden verwijderen van verkeersmaatregelen) aan de buiteninstallaties van 37 verkeersregelinstallaties binnen de gemeente Roosendaal. Hierbij heeft de aannemer coördinatieverplichting voor het laten oplossen van storingen aan de automaat. De scheiding tussen automaat en buiteninstallatie ligt op de klemmenstrook in de automaat. Voor kleine(re) projecten kan ook gebruik worden gemaakt van de posten die in dit bestek zijn opgenomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0000