See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach, w podziale na 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 819368-2025
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-22/UE/2025/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mleczarskich, objęta częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 7a) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz załączniku nr 8a) do SWZ – wymagania jakościowe na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50 % w odniesieniu do części nr 1 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment, usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna pieczywa i wyrobów piekarskich, objęta częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 7b) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz załączniku nr 8b) do SWZ – wymagania jakościowe na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50 % w odniesieniu do części nr 2 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment, usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy.