105088-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wywóz odpadów wielkogabarytowych, poremontowych oraz innych odpadów, składowanych na terenie posesji zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWywóz odpadów wielkogabarytowych, poremontowych oraz innych odpadów, składowanych na terenie posesji zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
BeschreibungWywóz odpadów wielkogabarytowych, poremontowych oraz innych odpadów, składowanych na terenie posesji zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych z siedzibą przy ul. Mariackiej 25 w Szczecinie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów wielkogabarytowych, poremontowych, gruzu, odpadów zielonych, liści i innych odpadów komunalnych, składowanych na terenie posesji, zarządzanych przez ZBiLK w Szczecinie, w szczególności oznaczonych w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10) kodami: 20 01 02, 20 02 01, 20 03 07, 17 01 02, 17 01 03 ,17 01 07. 2. Świadczenie usług polegać będzie w szczególności, na: 1) zebraniu z terenu posesji, zniesieniu ze strychu, wyniesieniu z piwnicy, z lokalu lub innego pomieszczenia wskazanego przez zamawiającego, znajdujących się tam gabarytów i innych odpadów, 2) zebraniu z ziemi gruzu, liści i innych odpadów, jeżeli zajdzie taka potrzeba przewiezienia taczką, załadunek na samochód do kontenera lub innego pojemnika do pełnej jego ładowności (minimum 6 m3), 3) przewozie gabarytów, odpadów, nieczystości w sposób nie powodujący zanieczyszczenia środowiska ani zagrożenia dla innych uczestników drogi przewozowej do miejsc odbioru, składowania odpadów, 4) poinformowaniu upoważnionego przedstawiciela zamawiającego o wykonaniu usługi, w celu umożliwienia wykonania czynności kontrolnych i uzyskania potwierdzenia prawidłowości wykonania usługi. 3. Definicję jednej usługi wyznacza pełen załadunek jednego samochodu (minimum 6m3), a nie ilość miejsc, z których będzie realizowany wywóz odpadów.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji