105101-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Datenübertragungskabel für besondere Zwecke – Vybudování systému Smart Meteringu pro vodovodní síť v Kroměříži
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybudování systému Smart Meteringu pro vodovodní síť v Kroměříži
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybudování systému Smart Meteringu pro vodovodní síť, využívajícího již pořízené vodoměry viz následující tabulka: DN Typ vodoměru, výrobce Počet vodoměrů 20 mm Honeywell M100i 4476 25 mm Honeywell M100i 255 40 mm Honeywell M100i 58 50 mm Honeywell H4000 159 80 mm Honeywell H4000 27 100 mm Honeywell H4000 4 Předmět plnění zahrnuje zejména: • návrh, dodávku a realizaci zařízení a softwarových nástrojů pro dálkový sběr dat, • nasazení a konfiguraci modulů pro čítání pulzů a šifrovaný přenos dat k již instalovaným mechanickým vodoměrům, • dodávku a zprovoznění komunikační a serverové infrastruktury, • vývoj, implementaci a provoz SW pro správu systému a dat (včetně APP pro Android/iOS), • zajištění provozu systému, údržby a servisu HW a SW po dobu min. 7 let od uvedení do provozu, včetně výměny baterií, • zajištění podpory uživatelů (hotline), • zajištění zabezpečeného přenosu a archivace dat, uživatelské rozhraní, nastavování alarmů, výpočty bilancí a další funkce dle požadavků přílohy č. 12 Pravidel podprogramu MZe 129 403 „Podpora opatření pro zmírnění negativních dopadů sucha a nedostatku vody“ Specifikace předmětu plnění a minimální požadavky zadavatele na předmět plnění (systému dálkového sběru a zpracování dat pro vodovodní síť) jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technické a provozní podmínky, a příloze zadávací dokumentace č. 2 – Specifikace technických, funkčních, komunikačních a bezpečnostních požadavků. Obchodní a platební podmínky jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 3 – Smlouva o dodávce smart meteringu pro vodovodní síť v Kroměříži a poskytnutí souvisejících služeb (návrh smlouvy).
Interne KennungP26V00000001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32581130 Datenübertragungskabel für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32581130 Datenübertragungskabel für besondere Zwecke, 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 38551000 Stromzähler, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 72232000 Entwicklung von Transaktionsverarbeitungssoftware und kundenspezifischer Software, 65500000 Zählerablesung, 48822000 Computerserver, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 64200000 Fernmeldedienste, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72232000 Entwicklung von Transaktionsverarbeitungssoftware und kundenspezifischer Software, 65500000 Zählerablesung, 38551000 Stromzähler, 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 32581130 Datenübertragungskabel für besondere Zwecke, 51000000 Installation (außer Software), 64200000 Fernmeldedienste, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 48822000 Computerserver, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste