105130-2026 - Ergebnis
Polen – Antibiotika zur systemischen Anwendung – Dostawa dostawa środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, szczepionek, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego (...) w podziale na 52 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dostawa środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, szczepionek, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego (...) w podziale na 52 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, szczepionek, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, kortykosterydów do uż. ogólnoustrojowego, hormonów płciowych i modulatorów systemu płciowego, środków znieczulających, środków przeciwbólowych, środków moczopędnych, środków oftalmologicznych, środków leczniczych dla układu oddechowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków przeciwkrwotocznych, środków znieczulających, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, wyrobów farmaceutycznych, w podziale na 52 części, zgodnie z zał. nr 2 do swz- formularze asortymentowo-cenowe oraz projektami umów.Podmiotowe środki dowodowe dotyczące wykazania braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, składane na wezwanie Zamawiającego przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni) 1. Informacja z KRK w zakresie określonym w: a) art.108 ust.1 pkt 1 i 2 PZP, b) art.108 ust.1 pkt 4 PZP, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.2)Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust.1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz.1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie Wykonawcy o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitał.–zgodnie z wzorem stanowiącym zał. nr 4 do SWZ. 3)Zaświadcz. właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat – wraz z zaświadczeniem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. 4) Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej ZUS lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzający, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust.1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezp. społeczne lub zdrowotne – wraz z zaświadczeniem innym dokumentem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. 5) Odpis lub informacja z KRS lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gosp., w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, sporządzona nie wcześniej niż 3 mies. przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.6) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 SWZ:a) pkt 1–składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdz.VI cz. A ust.3 pkt1 SWZ, wystawiony nie wcześniej niż 6 m-cy przed jego złożeniem; b) pkt 3, 4, 5–składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:-nie naruszył obowiązków dotyczących płatności podatków, opłat, lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, -nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt.7), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art.108 ust.1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć(...)Do terminów wystawienia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, stosuje się odpowiednio terminy, o których mowa powyżej w pkt. 6lit. a – b powyżej. 8) Dokumenty, o których mowa powyżej w Rozdz.VI cz.A ust.3 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udziel.zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung669513-2025
Interne KennungZP.26.82.2025.SP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661200 Analgetika, 33621200 Antihämorrhagika, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33651600 Impfstoffe, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33641300 Sexualhormone und Modulatoren des Genitalsystems, 33661100 Anästhetika, 33622300 Diuretika, 33662100 Ophthalmika, 33661100 Anästhetika, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
LosLOT-0026
Titel26. Szczepionki
BeschreibungSzczepionki - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 26
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
LosLOT-0027
Titel27. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
BeschreibungProdukty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 27
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
LosLOT-0028
Titel28. Hormony płciowe i modulatory systemu płciowego
BeschreibungHormony płciowe i modulatory systemu płciowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 28
Haupteinstufung (cpv): 33641300 Sexualhormone und Modulatoren des Genitalsystems
LosLOT-0029
Titel29. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
BeschreibungŚrodki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 29
LosLOT-0030
Titel30. Środki znieczulające
BeschreibungŚrodki znieczulające - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 30
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
LosLOT-0031
Titel31. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne KennungCzęść 31
LosLOT-0032
Titel32. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne KennungCzęść 32
LosLOT-0033
Titel33. Środki przeciwbólowe
BeschreibungŚrodki przeciwbólowe - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 33
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
LosLOT-0034
Titel34. Środki moczopędne
BeschreibungŚrodki moczopędne - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 34
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika