See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.”
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.” Przedmiot zamówienia obejmuje 37 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzu cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 680991-2025
Interne Kennung: NLZ.2024.271.72
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Olaparibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: 1 pozycja
Interne Kennung: Część 5 - Olaparibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Niraparibum + Abirateroni acetas (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 6 - Niraparibum + Abirateroni acetas (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Sugammadexum
Interne Kennung: Część 7 - Sugammadexum
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Rituximab (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: 2 pozycje
Interne Kennung: Część 11 - Rituximab (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Levosimendanum
Interne Kennung: Część 16 - Levosimendanum
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Alkohol etylowy
Interne Kennung: Część 19 - Alkohol etylowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0020
Titel: Część 20- Pembrolizumabum
Interne Kennung: Część 20- Pembrolizumabum
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Leki różne (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: 5 pozycji
Interne Kennung: Część 25 - Leki różne (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego do przepuklin
Interne Kennung: Część 35 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego do przepuklin