105165-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa subskrypcji oprogramowania i wsparcia technicznego dla urządzeń Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa subskrypcji oprogramowania i wsparcia technicznego dla urządzeń Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia dla oprogramowania, aktualizacji baz sygnatur oraz suport techniczny dla oprogramowania i urządzeń Zamawiającego. Subskrypcja oprogramowania i wsparcie technicznego - Symantec, FUDO, Veeam, Lenovo.
Interne KennungNFZ02-WAG.251.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001