See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem w imieniu inwestora prawomocnej decyzji pozwolenie na budowę dla realizacji inwestycji pn. „Budowa hali skateparku, lodowiska na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem w imieniu inwestora prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę dla realizacji inwestycji pn. „Budowa hali skateparku, lodowiska na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40" - zgodnie z wymogami Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: RZP/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001