105246-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Mineralöl und Destillate – Brandstoffen en Tankpassen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandstoffen en Tankpassen
BeschreibungDe raamovereenkomst omvat: - het leveren van brandstof aan de gemeente Beekdaelen. - Het leveren van de benodigde tankpassen. - Het kunnen (indien mogelijk) voorzien in duurzame brandstoffen. Met één leverancier wordt per perceel een raamovereenkomst aangegaan, waarvan een concept als bijlage 4 bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
LosLOT-0001
Titelbrandstoffen gemeentelager Schinnen
BeschreibungLevering van brandstoffen middels een tankvoorziening gelegen binnen een straal van 3 kilometer rondom gemeentelager Schinnen gelegen aan de Hoeverveldweg 20 inclusief benodige brandstofpassen.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst kan tweemaal met één jaar verlengd worden
LosLOT-0002
Titelbrandstoffen gemeentelager Schinveld
BeschreibungLevering van brandstoffen middels een tankvoorziening gelegen binnen een straal van 3 kilometer rondom gemeentelager Schinveld gelegen aan de Leuperweg 2 inclusief benodige brandstofpassen.
Interne Kennung2