2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio - Inhuur Onderwijsmanager gebouwde omgeving T026
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Ondersteuning voor Onderwijs. Curio is op zoek naar een Onderwijsmanager gebouwde omgeving voor de afdeling Techniek en technologie die de omschreven werkzaamheden kan uitvoeren.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000