Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Gemeente Breda
105264-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Financieel systeem gemeente Breda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Financieel systeem gemeente Breda
Beschrijving: Beschrijving Procedure Aanbesteding middels de Europees/Nationaal openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De scope van de ICT-Oplossing bestaat uit het ter beschikking stellen van een financieel systeem (hierna benoemd ICT-Oplossing) in een test- en productieomgeving met bijbehorende dienstverlening uitgaande van de wet en regelgeving en de gestelde eisen/wensen zoals deze in de vragenlijsten en bijbehorende Bijlagen zijn vastgelegd. De Inschrijver dient, om bovenstaande te realiseren, de volgende ICT-Oplossing te leveren: Eenmalig: het verzorgen van de implementatie (conform aan te leveren implementatieplan) van de ICT-Oplossing; Jaarlijks: onderhoud en ondersteuning van de ICT-Oplossing conform SLA bestaande uit; Correctief onderhoud; Preventief onderhoud; Innovatief onderhoud; Gebruikersondersteuning. Bij einde contract: het faciliteren van een Exit functionaliteit (plan), bij einde overeenkomst, conform aan te leveren Exit plan van de ICT-Oplossing. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de <levering van deze dienste een overeenkomst te sluiten. De Overeenkomst wordt aangegaan voor een looptijd van zes (6) jaar en zeven (7) maanden vast, met een verlengoptie van twee (2) keer drie (3) jaar. De overeenkomst gaat in per ondertekeningsdatum. De Overeenkomst duurt inclusief initiële looptijd en verlengingen tot en met 30-06-2037. Dit is zes (6) jaar en zeven (7) maanden na start overeenkomst. Deze zes (6) jaar en zeven (7) maanden zijn als volgt opgebouwd: 15-11-2024 tot en met 31-12-2025; implementatie. 01-01-2026 tot en met 30-06-2031; onderhoud en ondersteuning (initiële looptijd). De initiële contracttermijn eindigt op 30-06-2031. Opdrachtgever heeft daarna eenzijdig de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities twee (2) keer te verlengen met telkens maximaal drie (3) jaar. Als schriftelijk bezwaar wordt gemaakt tegen de Gunningsbeslissing en/of een kort geding aanhangig wordt gemaakt heeft Opdrachtgever het recht de Overeenkomst later in werking te laten treden. U dient hiermee bij het opstellen van uw Inschrijving nadrukkelijk rekening te houden Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne identificatiecode: T98621
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48442000 Software voor financiële systemen, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000