See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: „Budowa budynku Wielkopolskiego Centrum Onkologii - Ambulatoryjna Onkologia, Profilaktyka, Diagnostyka Molekularna i Obrazowa przy ulicy Garbary 18 w Poznaniu
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: „Budowa budynku Wielkopolskiego Centrum Onkologii - Ambulatoryjna Onkologia, Profilaktyka, Diagnostyka Molekularna i Obrazowa przy ulicy Garbary 18 w Poznaniu
Interne Kennung: WR-37/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001