2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy sieci wodociągowej w ul. Draceny, Geranii oraz Hortensji na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy sieci wodociągowej w ul. Draceny, Geranii oraz Hortensji na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Vorherige Bekanntmachung: 561111-2024
Interne Kennung: 01353/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U//2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy sieci wodociągowej w ul. Draceny, Geranii oraz Hortensji na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy: Zadanie nr 1: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej DN 100 mm L ca 580,0 m w ul. Draceny na odcinku od istniejącego przewodu wodociągowego DN 100 mm w ul. Mozaikowej do miejsca złączenia z projektowanym przewodem wodociągowym DN 150 mm w ul. Lewkonii, wraz z przebudową kolidującej sieci gazowej na terenie Dzielnicy Wawer m.st Warszawy, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów w wymiarze wymaganym przez Inspektora Nadzoru. Zadanie nr 2: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej DN 100 mm L ca 320,0 m w ul. Geranii na odcinku od istniejącego przewodu wodociągowego DN 100 mm w ul. Mozaikowej do planowanego przewodu wodociągowego w ul. Draceny na terenie Dzielnicy Wawer m.st Warszawy, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów w wymiarze wymaganym przez Inspektora Nadzoru. Zadanie nr 3: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej DN 100 mm L ca 710 m w ul. Hortensji na odcinku od istniejącego przewodu wodociągowego DN 100 mm w ul. Mozaikowej do istniejącego przewodu wodociągowego DN 150 mm w ul. Zasadowej na terenie Dzielnicy Wawer m.st Warszawy