See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 35/25 – Dostawa materiałów opatrunkowych i operacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101, materiałów opatrunkowych i operacyjnych, wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 5 - Materiały opatrunkowe
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 7 - Materiały opatrunkowe
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 10 - Materiały opatrunkowe
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 12 - Materiały operacyjne
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 13 - Materiały opatrunkowe
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 14 - Dostawa żeli
Los: LOT-0007
Titel: Część 15 - Opatrunki specjalistyczne
Los: LOT-0008
Titel: Część 16 - Zestawy opatrunkowe do terapii podciśnieniowej leczenia ran do urządzenia VIVANOTec producenta Paul Hartmann
Los: LOT-0009
Titel: Część 3 - Materiały opatrunkowe