See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Pantofle kąpielowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Pantofle kąpielowe zgodnie z WDTT wzór 906/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 839811-2025
Interne Kennung: D/181/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18813200 Pantoffeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania e 2026 roku- Pantofle kąpielowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Pantofle kąpielowe w ilości 92 500 par w tym zamówienie podstawowe 46 250 par zamówienie opcjonalne 46 250 par , zgodnie z WDTT wzór 906/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/181/2025 zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w Załączniku nr 2 do umowy. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 2 Umowy, nie później jednak niż do dnia wykonania Umowy w zakresie zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zgodnie z ust. 8 zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Pantofle kąpielowe w ilości 33 700 par w tym zamówienie podstawowe 16 850 par i opcjonalne 16 850 par. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/181/2025 zadanie 2