105357-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ. Dostawy będą następować do miejsca odbioru: Apteki Szpitalnej w Będzinie przy ul. Małachowskiego 12 lub do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Czeladzi, ul. Szpitalna 40 przez okres 18 miesięcy od pierwszego dnia obowiązywania umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33651520 Immunglobuline, 33141540 Albumin, 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Płyny infuzyjne w opakowaniach polietylenowych z dwoma osobnymi, samozasklepiającymi się portami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Płyny infuzyjne do irygacji
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Paracetamol
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 - Albumina ludzka
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Mannitol
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Immunoglobuliny IVIg
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 - Immunoglobulina anty-D
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 - Płyn wieloelektrolitowy pediatryczny
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Różne
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 - Metamizolum w kroplach