See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby EZ – Podpora rozvoje Interoperability
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování nástrojů a centrálních služeb interoperability, stanovení a rozvoj interoperabilních standardů výměny zdravotnické dokumentace, standardizace způsobu výměny zdravotních záznamů, vybudování testovacích prostředí pro testování služeb, propagace a vzdělávání a další služby. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z Národního plánu obnovy. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře rámcovou dohodu se třemi účastníky, jejichž nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější . Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu 4 let. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat s obnovením soutěže postupem dle § 135 ZZVZ. Dodavatel předmětu plnění veřejné zakázky je významným dodavatelem dle zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZKB“) a vyhlášky č. 82/2018 Sb., o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „VKB“). Dodavatel bude muset dodržovat všechny povinnosti vyplývající ze ZKB, VKB a souvisejících právních předpisů. Zadavatel v oblasti ICT zadává veřejnou zakázku s označením „Koordinace přípravy a realizace projektů elektronizace zdravotnictví“ (dále jen „VZ na koordinátora“). Vzhledem k provázanosti předmětů plnění VZ na koordinátora a veřejné zakázky zadávané v tomto zadávacím řízení a možnému konfliktu zájmů nesmí být vybraný dodavatel v rámci VZ na koordinátora shodný s vybraným dodavatelem v tomto zadávacím řízení. Zadavatel tedy nepřistoupí k uzavření rámcové dohody na plnění této veřejné zakázky s dodavatelem, který bude vybrán a s nímž bude podepsána rámcová dohoda na VZ na koordinátora. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky a pravidla pro zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody jsou uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 79530000 Übersetzungsdienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72212984 Entwicklung von Programmtestsoftware, 72254100 Systemprüfung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0569/018
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72212984 Entwicklung von Programmtestsoftware, 72254100 Systemprüfung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung