105376-2025 - Ergebnis
Tschechien – Pflege von Friedhofsanlagen – JŘBÚ - Služby údržby hřbitovů v Brně – část 4 (Jehnice)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JŘBÚ - Služby údržby hřbitovů v Brně – část 4 (Jehnice)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelné údržby hřbitova na dobu neurčitou, spočívajících zejména v čištění zpevněných ploch, likvidaci a odstraňování odpadu, údržbě vybavenosti hřbitova, údržbě zeleně, zimní údržbě a jiných udržovacích pracích či službách. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení a dále obsaženo také ve formuláři nabídky pro část 4 - Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4D dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění podle § 63 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Důvod řízení je podle § 63 odst. 1 písm. a) zákona 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 2 zákona, a to následovně: V případě, že vybraný dodavatel, s nímž byla uzavřena smlouva na plnění veřejné zakázky odstoupí od smlouvy či zanikne bez právního nástupce nebo bude odstoupeno od smlouvy ze strany zadavatele podle důvodů dle čl. XIV odst. 80 návrhu smlouvy (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení), může zadavatel uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky v rozsahu dosud nevyčerpaného plnění postupně s dodavateli, kteří se umístili jakožto další v pořadí podle pořadí hodnocení nabídek, a to až do vyčerpání všech účastníků zadávacího řízení zadávacího řízení. V takovém případě, uzavře-li některý z dodavatelů, který se umístil bezprostředně za prvním vybraným dodavatelem, s nímž byla smlouva na plnění veřejné zakázky ukončena, nebo pokud tento druhý v pořadí umístěný dodavatel podle pořadí hodnocení nabídek odmítl se zadavatelem smlouvu na plnění veřejné zakázky uzavřít, tak poté dodavatel, který se umístil jako další v pořadí podle pořadí hodnocení nabídek, může být zadavatelem vyzván k uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky, přičemž se uzavře smlouva na plnění příslušné části veřejné zakázky podle nabídkových cen toho účastníka, s nímž byla podle tohoto odstavce zadávacích podmínek uzavřena. Postup podle tohoto odstavce je možné opakovat, a to až do postupného vyčerpání všech účastníků zadávacího řízení, podle pořadí jejich nabídek dle výsledků hodnocení nabídek.