2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa trasy N-S od ul. Magazynowej do ul. Piastowskiej w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa trasy N-S od ul. Magazynowej do ul. Piastowskiej w Rudzie Śląskiej” Zakres zamówienia: Odcinek realizacyjny 1: od ul. Magazynowej do ul. Orzegowskiej Odcinek realizacyjny 2: od ul. Orzegowskiej do ul. Piastowskiej Roboty drogowe obejmują: Odcinek 1 - budowę odcinka ulicy klasy G („Trasa N-S”) na długości około 1,483 km od ul. Magazynowej (bez ronda na ul. Magazynowej) do ulicy Orzegowskiej, - wykonanie połączeń z siecią dróg istniejących poprzez budowę czterowlotowego ronda typu „turbinowego” na skrzyżowaniu z ul. „Orzegowską” (ok. km 1+420), - rozbudowę ulicy „Orzegowskiej” na odcinku ok. 335 m, - budowę zjazdu publicznego w rejonie km 0+485, - budowę dodatkowych jezdni zapewniających obsługę terenów przyległych, - budowę odcinków ulic dojazdowych zapewniających ciągłość komunikacyjną ulic istniejących, - budowę zjazdów indywidualnych i publicznych z poziomu ulic niższych kategorii, - budowę chodników, ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych, - budowę elementów systemu odwodnienia w tym przepustów pod korpusem ulic (dróg), - wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego takich jak: bariery ochronne, oznakowanie poziome i pionowe w tym fundamentowanych konstrukcji bramowych i kratownicowych, - budowę dojazdów technicznych do urządzeń związanych z funkcjonowaniem drogi, Odcinek 2 - budowę odcinka ulicy klasy G („Trasa N-S”) na odcinku około 0,69 km od ul. Orzegowskiej (bez ronda na ul. Orzegowskiej) do ulicy „Na Łąkach” oraz do „Łącznika z ul. Piastowską”, - wykonanie połączeń z siecią dróg istniejących poprzez budowę czterowlotowego ronda typu „turbinowego” na skrzyżowaniu z ul. „Łącznik do ul. Piastowskiej”/”Na Łąkach” (ok. km 1+980), - rozbudowę ulicy „Na Łąkach” na odcinku ok. 220 m, - budowę odcinka ulicy „Łącznik do ul. Piastowskiej” o długości ok. 300 m, - budowę dodatkowych jezdni zapewniających obsługę terenów przyległych, - budowę odcinków ulic dojazdowych zapewniających ciągłość komunikacyjną ulic istniejących, - rozbudowę ciągu komunikacji pieszej w rejonie ul. „Achtelika” do poziomu ciągu pieszo-rowerowego, - budowę zjazdów indywidualnych i publicznych z poziomu ulic niższych kategorii, - budowę chodników, ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych, - budowę elementów systemu odwodnienia w tym przepustów pod korpusem ulic (dróg), - wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego takich jak: bariery ochronne, oznakowanie poziome i pionowe w tym fundamentowanych konstrukcji bramowych i kratownicowych, - budowę dojazdów technicznych do urządzeń związanych z funkcjonowaniem drogi, Obiekty inżynierskie: - budowa wiaduktu WK-1 w ciągu linii kolejowej nr 137 (nad trasą N-S), - budowa przepustów, - budowa wiaduktu WS-2 w ciągu trasy N-S, - budowa ściany oporowej SO-2, - budowa ekranów akustycznych Kanalizacja deszczowa wraz z urządzeniami - budowa sieci kanalizacji deszczowej - budowa studni z zastawkami. Kanalizacja teletechniczna - budowa kanału technologicznego Zbiorniki retencyjne: - budowa zbiorników retencyjnych. Urządzenia ochrony środowiska - zabudowa urządzeń oczyszczających wody opadowe przed wprowadzeniem do odbiorników - urządzenia zamykające na wylotach urządzeń wodnych do cieków i rowów, zabezpieczające przed przedostawaniem się substancji niebezpiecznych do cieków w przypadku awarii lub wypadku na drodze, Urządzenia bezpieczeństwa ruchu - urządzenia BRD w tym bariery ochronne, - elementy oznakowania poziomego i pionowego, - telematyka drogowa, Oświetlenie - oświetlenie jezdni trasy N-S wraz z ciągiem pieszo-rowerowym, - oświetlenie ronda na ul. Orzegowskiej wraz z ul. Orzegowską dochodzącą do ronda, - oświetlenie przejść dla pieszych przy rondzie. - oświetlenie ronda na ul. Na Łąkach wraz z ul. Na Łąkach dochodzącą do ronda i łącznikiem „N-S” -ul. Piastowska, - oświetlenie przejść dla pieszych przy rondzie. Zasilanie obiektów w energię elektryczną: - szafy oświetleniowej, - elementów systemu zarządzania ruchem (SZR), - przepływomierzy i czujników poziomu osadu dla potrzeb kanalizacji deszczowej. Przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej - sieć wodociągowa: magistrala i wodociąg - sieć kanalizacji, - sieć gazowa podwyższonego średniego ciśnienia, niskiego i średniego ciśnienia, - sieci elektro-energetyczne - sieci telekomunikacyjne - cieki naturalne oraz urządzenia melioracyjne. Rozbiórki - nawierzchnie z istniejących dróg w miejscach dowiązania bądź z rejonów ich przebudowy, - elementy ulic, - przepustów oraz umocnień cieków, - budynków i budowli kolidujących z inwestycją, - demontaż słupów niskiego napięcia - demontaż słupów oświetleniowych - istniejące uzbrojenie terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 494483-2024
Interne Kennung: AP.271.47.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45400000 Baufertigstellung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45121000 Versuchsbohrungen, 45122000 Aufschlussbohrungen, 45213000 Bauarbeiten für kommerzielle Gebäude, Lagerhallen und Industriegebäude, Bauten in Verbindung mit dem Transportwesen, 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45236000 Oberbauarbeiten, 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45121000 Versuchsbohrungen, 45122000 Aufschlussbohrungen, 45213000 Bauarbeiten für kommerzielle Gebäude, Lagerhallen und Industriegebäude, Bauten in Verbindung mit dem Transportwesen, 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45236000 Oberbauarbeiten, 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten