2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa nabiału i produktów mleczarskich dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i produktów mlecznych (mleczarskich) w okresie 12 miesięcy dla instytucji opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Opisane przez Zamawiającego ilości mają charakter orientacyjny – Zamawiający będzie zgłaszał zapotrzebowanie z wyprzedzeniem i rozliczał się po cenach jednostkowych. Dostawa każdorazowo winna być realizowana między godziną 6:30 a 8:00 w dzień roboczy. Harmonogram dostaw zostanie ustalony z Dyrektorami/Kierownikami jednostek obsługiwanych po wyborze wykonawcy. Po wyborze wykonawcy Zamawiający ustali gdzie odbierane będą zakupione towary. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 – „Formularz asortymentowo - cenowy”.
Vorherige Bekanntmachung: 727564-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15540000 Käse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i produktów mlecznych (mleczarskich) w okresie 12 miesięcy dla instytucji opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Opisane przez Zamawiającego ilości mają charakter orientacyjny – Zamawiający będzie zgłaszał zapotrzebowanie z wyprzedzeniem i rozliczał się po cenach jednostkowych. Dostawa każdorazowo winna być realizowana między godziną 6:30 a 8:00 w dzień roboczy. Harmonogram dostaw zostanie ustalony z Dyrektorami/Kierownikami jednostek obsługiwanych po wyborze wykonawcy. Po wyborze wykonawcy Zamawiający ustali gdzie odbierane będą zakupione towary. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 – „Formularz asortymentowo - cenowy”.
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm