2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewonersbegeleiding Volkshuisvestingfonds (VHF) Roosendaal
Beschreibung: Gemeente Roosendaal is voornemens een overeenkomst te verstrekken voor dienstverlening om verduurzaming van woningen en appartementen te realiseren. Dit betreft een ontzorgingsroute die zowel technisch advies over verduurzamen geeft, als bewoners begeleidt bij het aanvragen van subsidies en offertes. De aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een overeenkomst te sluiten. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar. De omvang van de overeenkomst bestaat uit het verduurzamen van 465 woningen. Voor deze eerste tranche is door de gemeente subsidie verkregen vanuit het Volkshuisvestingsfonds. In totaal gaat het om een aantal van 1395 woningen die verduurzaamd moeten worden. Subsidie voor deze overige woningen is nog niet verkregen, maar hier wordt wel rekening mee gehouden voor de toekomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0000