105501-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile für Schachtbohrmaschinen – Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13
BeschreibungDostawa części do wiertnic - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung386157-2024
Interne Kennung702500169
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 1
BeschreibungCzęści do wiertnic - Szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 1
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
LosLOT-0002
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 2
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 3
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 4
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 5
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 5
LosLOT-0006
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 6
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 6
LosLOT-0007
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 7
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 7
LosLOT-0008
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 8
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 8
LosLOT-0009
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 9
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 9
LosLOT-0010
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 10
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 10
LosLOT-0011
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 11
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 11
LosLOT-0012
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 12
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 12
LosLOT-0013
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 13
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 13
LosLOT-0014
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 14
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 14
LosLOT-0015
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 15
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 15
LosLOT-0016
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 16
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 16
LosLOT-0017
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 17
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 17
LosLOT-0018
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 18
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 18
LosLOT-0019
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 19
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 19
LosLOT-0020
TitelDostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13 - Część (zadanie) nr 20
Interne Kennung702500169 - Część (zadanie) nr 20