See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna Dostawa sprzętu jednorazowego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II. t.j.:- przyrządy używane na salach operacyjnych- szwy chirurgiczne- opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki- hemostatyki wchłanialne
Vorherige Bekanntmachung: 750479-2023
Interne Kennung: 04/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - TROKARY
Beschreibung: dostawa sprzętu jednorazowego używanego na salach operacyjnych zgodnie z formularzem asortymentowym stanowiącym załacznik do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - STAPLERY 1
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - STAPLERY 2
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - NICI CHIRURGICZNE 1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - NICI CHIRURGICZNE 2
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - SIATKI PRZEPUKLINOWE
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - HEMOSTATYKI 1
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - hemostatyki 2
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - hemostatyki 3
Interne Kennung: 9