See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz materiałów medycznych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa sprzętu jednorazowego oraz materiałów medycznych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 40 części. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Wkłady workowe
Beschreibung: Część 1: Wkłady workowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianego asortymentu w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej umowy). Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Rurki tracheostomijne
Beschreibung: Część 2: Rurki tracheostomijne
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Sprzęt dla oddziału neonatologicznego
Beschreibung: Część 3: Sprzęt dla oddziału neonatologicznego
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Osprzęt do laktatora
Beschreibung: Część 4: Osprzęt do laktatora
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Układ oddechowy do respiratorów
Beschreibung: Część 5: Układ oddechowy do respiratorów
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Linia pomiarowa
Beschreibung: Część 6: Linia pomiarowa
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Osprzęt do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Beschreibung: Część 7: Osprzęt do tlenoterapii wysokoprzepływowej
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Wkłady strzykawka TK
Beschreibung: Część 8: Wkłady strzykawka TK
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Sprzęt dla oddziału ginekologicznego cz. I
Beschreibung: Część 9: Sprzęt dla oddziału ginekologicznego cz. I
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Strzykawki/igły
Beschreibung: Część 10: Strzykawki/igły
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: Część 11: Pojemniki na odpady medyczne
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Przyrządy do przetoczeń
Beschreibung: Część 12: Przyrządy do przetoczeń
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Filtry
Beschreibung: Część 13: Filtry
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Sprzęt medyczny drobny cz.I
Beschreibung: Część 14: Sprzęt medyczny drobny cz.I
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Cewniki
Beschreibung: Część 15: Cewniki
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych, cewnik żył centralnych, sprzęt anestezjolog.
Beschreibung: Część 16: Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych, cewnik żył centralnych, sprzęt anestezjolog.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Resuscytatory
Beschreibung: Część 17: Resuscytatory
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Maski
Beschreibung: Część 18: Maski
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Mikrokuwety
Beschreibung: Część 19: Mikrokuwety
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Dreny
Beschreibung: Część 20: Dreny
Los: LOT-0021
Titel: Część 21: Igły do nakłuć lędźwiowych
Beschreibung: Część 21: Igły do nakłuć lędźwiowych
Los: LOT-0022
Titel: Część 22: Sprzęt medyczny drobny cz. II
Beschreibung: Część 22: Sprzęt medyczny drobny cz. II
Los: LOT-0023
Titel: Część 23: Linie infuzyjne do pomp Alaris
Beschreibung: Część 23: Linie infuzyjne do pomp Alaris
Los: LOT-0024
Titel: Część 24: Papiery medyczne
Beschreibung: Część 24: Papiery medyczne
Los: LOT-0025
Titel: Część 25: Sprzęt wysokospecjalistyczny
Beschreibung: Część 25: Sprzęt wysokospecjalistyczny
Los: LOT-0026
Titel: Część 26: Łyżki do laryngoskopu
Beschreibung: Część 26: Łyżki do laryngoskopu
Los: LOT-0027
Titel: Część 27: Infant Flow - osprzęt
Beschreibung: Część 27: Infant Flow - osprzęt
Los: LOT-0028
Titel: Część 28: Czujniki SPO2
Beschreibung: Część 28: Czujniki SPO2
Los: LOT-0029
Titel: Część 29: Pojemniki histopatologiczne
Beschreibung: Część 29: Pojemniki histopatologiczne
Los: LOT-0030
Titel: Część 30: Sprzęt anestezjologiczny
Beschreibung: Część 30: Sprzęt anestezjologiczny
Los: LOT-0031
Titel: Część 31: Elektrody tens i do czasowej stymulacji serca
Beschreibung: Część 31: Elektrody tens i do czasowej stymulacji serca
Los: LOT-0032
Titel: Część 32: Osprzęt do respiratora Benett 980
Beschreibung: Część 32: Osprzęt do respiratora Benett 980
Los: LOT-0033
Titel: Część 33: Obwody respiratorowe
Beschreibung: Część 33: Obwody respiratorowe
Los: LOT-0034
Titel: Część 34: Wkłady strzykawkowe do MRI
Beschreibung: Część 34: Wkłady strzykawkowe do MRI
Los: LOT-0035
Titel: Część 35: Filtry do spirometru
Beschreibung: Część 35: Filtry do spirometru
Los: LOT-0036
Titel: Część 36: Ostrza do strzygarki
Beschreibung: Część 36: Ostrza do strzygarki
Los: LOT-0037
Titel: Część 37: Sprzęt ginekologiczny cz. II
Beschreibung: Część 37: Sprzęt ginekologiczny cz. II
Los: LOT-0038
Titel: Część 38: Czujniki do entropii
Beschreibung: Część 38: Czujniki do entropii
Los: LOT-0039
Titel: Część 39: Sprzęt do pomiarów hemodynamicznych
Beschreibung: Część 39: Sprzęt do pomiarów hemodynamicznych
Los: LOT-0040
Titel: Część 40: Elektrody powierzchniowe
Beschreibung: Część 40: Elektrody powierzchniowe