See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝSTAVBA ZŠ A MŠ S TĚLOCVIČNOU VE VYSOKÉ PECI“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování stavby „VÝSTAVBA ZŠ A MŠ S TĚLOCVIČNOU VE VYSOKÉ PECI“ včetně potřebné přípravy území, potřebných demolic, realizace přeložek a vybudování přípojek a inženýrských sítí a dalších součástí stavby, metodou design & build. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Specifikace vlastností a funkcí stavby a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: VÝSTAVBA ZŠ A MŠ S TĚLOCVIČNOU VE VYSOKÉ PECI“
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena bude stanovena jako nejvýše přípustná, nepřekročitelná a aktuální pro realizaci zakázky v daném místě a čase. Tato cena bude překročitelná v případě, dojde-li v průběhu realizace ke změně daňových předpisů s dopadem na nabídkovou cenu nebo dojde-li k růstu cenové hladiny – inflaci o více než 5 %. V těchto případech se cena díla navýší o rozdíl odpovídající zvýšení zákonné sazby DPH, nebo o inflaci přesahující 5 %. Navýšení ceny v důsledku inflace nelze uplatnit v průběhu prvních dvou kalendářních let po nabytí platnosti a účinnosti této smlouvy. Pro navýšení ceny v důsledku inflace musí objednatel a zhotovitel uzavřít dodatek. Navýšení ceny v důsledku inflace si zadavatel vyhrazuje v souladu s § 100 ZZVZ jako vyhrazenou změnu závazku. Tím není dotčena možnost zadavatele postupovat při změně závazku ze smlouvy v souladu s § 222 ZZVZ.