2. Verfahren
Verfahren
Titel: Společný nákup kancelářských potřeb MF 2025+
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářských potřeb pro resort MF a další subjekty státní správy: a) veškerých kancelářských potřeb standardně využívaných při kancelářské práci, b) rejstříků, účetních knih, rychlovazačů, formulářů a ostatních tištěných papírových výrobků z papíru nebo lepenky, c) různého papírového materiálu, d) různého kancelářského zařízení a potřeb, e) drobného kancelářského vybavení, f) zpracovaného papíru a lepenky, g) kancelářských potřeb z papíru a ostatního zboží, h) přihrádek na ukládání papírů a vybavení pracovních stolů. Předmětem Veřejné zakázky budou i další dodávky kancelářských potřeb spadající pod uvedené CPV kódy nebo pod CPV kódy, jež jsou níže uvedeným CPV kódům podřízeny. Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky budou množstevně určeny až v konkrétních Objednávkách. Subjekty, pro které je veřejná zakázka zadávána jsou zadavatelé, kteří jsou identifikováni v odst. 1.1 zadávací dokumentace (dále také jako "ZD").
Interne Kennung: MF-1211/2025/6602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářských potřeb pro resort MF a další subjekty státní správy: a) veškerých kancelářských potřeb standardně využívaných při kancelářské práci, b) rejstříků, účetních knih, rychlovazačů, formulářů a ostatních tištěných papírových výrobků z papíru nebo lepenky, c) různého papírového materiálu, d) různého kancelářského zařízení a potřeb, e) drobného kancelářského vybavení, f) zpracovaného papíru a lepenky, g) kancelářských potřeb z papíru a ostatního zboží, h) přihrádek na ukládání papírů a vybavení pracovních stolů. Předmětem Veřejné zakázky budou i další dodávky kancelářských potřeb spadající pod uvedené CPV kódy nebo pod CPV kódy, jež jsou níže uvedeným CPV kódům podřízeny. Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky budou množstevně určeny až v konkrétních Objednávkách. Subjekty, pro které je veřejná zakázka zadávána jsou zadavatelé, kteří jsou identifikováni v odst. 1.1 zadávací dokumentace.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör