See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Technisch personeel
Beschreibung: deze opdracht is om externe partners te contracteren die gespecialiseerd technisch personeel leveren ter ondersteuning van verschillende afdelingen en projecten binnen de gemeentelijke organisatie van Gemeente Delft. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stadsbeheer
Beschreibung: Perceel 1 betreft de inhuur van technisch personeel voor de afdelingen Gebiedsbeheer, Specialistisch beheer en Grond & Vastgoed. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Projectenbureau en Engineering
Beschreibung: Perceel 2 betreft de inhuur van ruimtelijk personeel voor de afdelingen Programma’s & Projecten (hierna P&P) en Realisatie. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Beleid en Advies
Beschreibung: Perceel 3 betreft de inhuur van ruimtelijk personeel voor de afdeling Ruimte en Economie Advies. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 3