2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem wraz z serwisowaniem przenośnych urządzeń sanitarnych w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem wraz z serwisowaniem przenośnych urządzeń sanitarnych w miejscach nadzorowanych przez SOI administrowanych przez 4 WOG w Gliwicach w celu zabezpieczenia sanitarnego zadań realizowanych w 2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy
Vorherige Bekanntmachung: 612868-2024
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.93.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 40% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.