See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud aan plantsoenen
Beschreibung: Groenonderhoud aan plantsoenen in 2026 voor 3 wijken en de OCMW-site ter hoogte van de Palmboomstraat. De opdracht kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden. De opdracht omvat in hoofdzaak volgende werken: - Maaien graslanden en ruigtes - Maaien van grasmatten - Afranden - Maaien van kruidachtige vegetaties - Wieden van de grond tussen kruidachtige vegetaties - Opschik van kruidachtige vegetaties - Wieden aan de voet van bomen - Wegnemen van waterloten en wortelopschot - Maaien onder en tussen hagen, bosgoed en houtkanten - Hakken van de gronden tussen hagen, bosgoed en heesters - Wieden van de grond tussen hagen, bosgoed en heesters - Scheren van hagen en beplantingsmassieven - Wegnemen van overhangende takken in verticaal vlak, langst wegen - Snoeien van heesters Plaats van dienstverlening: 2630 Aartselaar De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Wijk Koekoek en Pierstraat deel 1” Perceel 2 “Wijk Lindenbos, Pierstraat deel 2, Reetsesteenweg en Langlaarsteenweg” Perceel 3 “Wijk Buerstede” Perceel 4 “OCMW Palmboomstraat” en [in optie: aanvullend zone rond sociale woningen van Thuisrand]
Interne Kennung: PPP00P-1901/6026/TD/2026/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wijk Koekoek en Pierstraat deel 1
Beschreibung: Wijk Koekoek en Pierstraat deel 1
Interne Kennung: TD/2026/02_1
Los: LOT-0002
Titel: Wijk Lindenbos, Pierstraat deel 2, Reetsesteenweg en Langlaarsteenweg
Beschreibung: Wijk Lindenbos, Pierstraat deel 2, Reetsesteenweg en Langlaarsteenweg
Interne Kennung: TD/2026/02_2
Los: LOT-0003
Titel: Wijk Buerstede
Beschreibung: Wijk Buerstede
Interne Kennung: TD/2026/02_3
Los: LOT-0004
Titel: OCMW Palmboomstraat [en aanvullend zone rond sociale woningen van Thuisrand]
Beschreibung: OCMW Palmboomstraat [en aanvullend zone rond sociale woningen van Thuisrand]
Interne Kennung: TD/2026/02_4