2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudscontract groen Stede Broec en Drechterland
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: - Onderhoud bomen; - Onderhoud beplanting; - Bijkomende algemene werkzaamheden. Voor meer informatie over de opdracht verwijzen wij u naar het bestek, inclusief tekeningen en bijlagen, die zijn toegevoegd aan de aanbestedingdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een Europees openbare aanbesteding op basis van het gunningscriterium laagste prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stede Broec perceel 1 - noord
Beschreibung: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Stede Broec Noord. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Stede Broec is de spoorlijn. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor alle 4 de percelen geldt dat er twee verlengingsopties zijn van twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Stede Broec perceel 2 - zuid
Beschreibung: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Stede Broec Zuid. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Stede Broec is de spoorlijn. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Drechterland perceel 1 - noord
Beschreibung: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Drechterland Noord. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Drechterland is de provinciale weg (N 307). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Drechterland perceel 2 - zuid
Beschreibung: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Drechterland Zuid. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Drechterland is de provinciale weg (N 307). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 4