See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup 2 szt. pomp do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej oraz urządzenia do mechanicznej kompresji klatki piersiowej dla Kardiologii w ramach projektu - Rozwój usług kardiologicznych poprzez doposażenie Szpitala Wolskiego w ramach konkursu - Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do O
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. pomp do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej oraz urządzenia do mechanicznej kompresji klatki piersiowej dla Kardiologii w ramach projektu - Rozwój usług kardiologicznych poprzez doposażenie Szpitala Wolskiego w ramach konkursu - Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II oraz OK III”. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzem asortymentowo – cenowym, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 647579-2025
Interne Kennung: EP/116/2025/BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Pompa do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej,
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Pompa do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej,
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Urządzenie przeznaczone do mechanicznej kompresji klatki piersiowej,
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Urządzenie przeznaczone do mechanicznej kompresji klatki piersiowej,