105755-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör – Dostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. Zadanie nr 1 - Zaciski transformatorowe nn Zadanie nr 2 - Uniwersalny zacisk transformatorowy SN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. Zadanie nr 1 - Zaciski transformatorowe nn Zadanie nr 2 - Uniwersalny zacisk transformatorowy SN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. Zadanie nr 1 - Zaciski transformatorowe nn Zadanie nr 2 - Uniwersalny zacisk transformatorowy SN Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne KennungRPUZ/P/0755/2025/DL/LM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. - Zadanie nr 1 - Zaciski transformatorowe nn
BeschreibungDostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. - Zadanie nr 1 - Zaciski transformatorowe nn Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/0755/2025/DL/LM - zadanie 1
LosLOT-0001
TitelDostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. - zadanie 2
BeschreibungDostawa zacisków transformatorowych dla Enea Operator sp. z o.o. - Zadanie nr 2 - Uniwersalny zacisk transformatorowy SN. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/0755/2025/DL/LM - zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 31340000 Kabelzubehör, isoliert