105785-2025 - Ergebnis
Niederlande – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Levering HVO100 en AdBlue
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering HVO100 en AdBlue
Beschreibung: Met deze Aanbesteding beoogt de Aanbestedende Dienst één of meerdere leveranciers te contracteren om te voorzien in de behoefte van HVO100 en AdBlue. De Opdracht voor het leveren van HVO100 en AdBlue is verdeeld in drie Percelen. Deze Percelen zullen onafhankelijk van elkaar gegund worden aan de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteit verhouding binnen een specifiek Perceel. Perceel 1 omvat indicatief 565.000 liter HVO100 en 19.500 liter AdBlue per jaar. Perceel 2 omvat indicatief 375.000 liter HVO100 en 13.000 liter AdBlue per jaar. Perceel 3 omvat indicatief 130.000 liter HVO100 en 4.500 liter AdBlue per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: bulklevering HVO100 en AdBlue Apeldoorn
Beschreibung: Dit Perceel omvat bulkleveringen van HVO100 en AdBlue in de tankinstallaties op het hoofdkantoor, gelegen aan de Aruba 16, Apeldoorn. De tankinstallatie voor HVO100 heeft in inhoud van 30.000 liter. Voor AdBblue is er een bovengrondse tank aanwezig met een inhoud van 2.000 liter. Aan de Inschrijver wordt gevraagd om de tanks periodiek bij te vullen zodat de Aanbestedende Dienst over voldoende HVO100 en AdBlue beschikt om het wagenpark te voorzien in de behoefte. Deze leveringen omvatten indicatief 565.000 liter HVO100 en 19.500 liter AdBlue per jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie, u kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Circulus heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Tevens wil Circulus de Inschrijvers attenderen op het feit dat Circulus vanaf 2030 voor 80% wil overschakelen naar emissieloos transport. Hierdoor gaat de afname in de toekomst lager uitvallen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: levering HVO100 AdBlue ondersteund met passensysteem Deventer
Beschreibung: Dit Perceel omvat de levering van HVO100 en AdBlue voor de voertuigen gestationeerd op locatie Deventer gelegen aan de Westfalenstraat 5, Deventer en de overige voertuigen die op de kleinere locaties in Doesburg, Lochem, Duiven en Westervoort gestationeerd worden. De leveringen zullen geschieden via tankingen ondersteund doortankpassen. Optioneel kan de leverancier gebruik maken van de bestaande AdBlue pomp in Deventer in combinatie met de tankpassen. Van de Inschrijver wordt verwacht om met een passen systeem te komen om de Aanbestedende Dienst te voorzien in de behoefte voor van HVO100 en AdBlue voor de desbetreffende locaties, voor AdBlue kan gebruik worden gemaakt van de aanwezige tankinstallatie Deze leveringen omvatten indicatief 375.000 liter HVO100 en 13.000 liter AdBlue per jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie, u kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Circulus heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Tevens wil Circulus de Inschrijvers attenderen op het feit dat Circulus vanaf 2030 voor 80% wil overschakelen naar emissieloos transport. Hierdoor gaat de afname in de toekomst lager uitvallen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: levering HVO100 AdBlue ondersteund met passensysteem Zutphen
Beschreibung: Dit Perceel omvat de levering van HVO100 en AdBlue voor de voertuigen gestationeerd op locatie Zutphen gelegen aan de Boggelderenk 3, Zutphen. De leveringen zullen geschieden via tankingen ondersteund door tankpassen. Voor dit Perceel zijn geen eigen tankinstallaties op de locatie van Circulus aanwezig. Van de Inschrijver wordt verwacht om met een passen systeem te komen om de Aanbestedende Dienst te voorzien in de behoefte voor HVO100 en AdBlue voor de locatie Zutphen. Deze leveringen omvatten indicatief 130.000 liter HVO100 en 4.500 liter AdBlue per jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie, u kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Circulus heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Tevens wil Circulus de Inschrijvers attenderen op het feit dat Circulus vanaf 2030 voor 80% wil overschakelen naar emissieloos transport. Hierdoor gaat de afname in de toekomst lager uitvallen.
Interne Kennung: 3