2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Miasto Świdnica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Świdnica. 1.1 Rodzaje odpadów komunalnych, przyjmowanych do PSZOK od osób objętych przez Gminę Miasto Świdnica gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi z terenu miasta Świdnica: a) przeterminowane leki, b) chemikalia, w tym opakowania po chemikaliach, c) zużyte baterie i akumulatory, d) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, e) meble i inne odpady wielkogabarytowe, f) zużyte opony, g) papier, h) metale, i) tworzywa sztuczne, j) szkło, k) opakowania wielomateriałowe, l) bioodpady, m) odzież i tekstylia, n) odpady niebezpieczne, o) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek. 1.2 Odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych przyjmowane są do PSZOK od osób objętych przez Gminę Miasto Świdnica gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi z terenu miasta Świdnica z limitem wagowym do 500 kg miesięcznie z zadeklarowanej nieruchomości, a w przypadku wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni od lokalu mieszkalnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 721274-2025
Interne Kennung: P-144/XII/25 (WPI.271.68.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji poprzez zobowiązanie Wykonawcy do świadczenia usług w zakresie prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w zwiększonym zakresie rzeczowym lub czasowym w stosunku do zakresu przewidzianego w Rozdz. IV SWZ, jednakże niepowodującym wzrostu wysokości wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w §9 ust. 1 umowy, o więcej niż 40% względem pierwotnie ustalonej wysokości wynagrodzenia przysługującego Wykonawcy za realizację zakresu maksymalnego zamówienia wchodzącego w skład zamówienia podstawowego.