2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consignatiediensten 2026 - 2030
Beschreibung: De opdracht omvat het beschikbaar houden van medewerkers (consignatie- cq. wachtdienst) en het op afroep uitvoeren van diensten ten behoeve van het veiligstellen van onveilige situaties buiten reguliere werktijden door het plaatsen van een afzetting of door opheffen van de onveilige situatie. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt per contractjaar € 45.330,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242100 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Ordnung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het beschikbaar houden van medewerkers (consignatie- cq. wachtdienst) en het op afroep uitvoeren van diensten ten behoeve van het veiligstellen van onveilige situaties buiten reguliere werktijden door het plaatsen van een afzetting of door opheffen van de onveilige situatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.