See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów (urządzeń na gwarancji Producenta), zwanych dalej „Materiałami eksploatacyjnymi” lub „Materiałami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załącznik nr 6 do SWZ – Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 8 do SWZ – Wzór Umowy. 3. Zgodnie z art. 257 pkt 1) ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje prowadzenia aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) i 8) ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej i złożenie oferty nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, z zastrzeżeniem art. 261 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. Rozliczenia będą się odbywały w walucie polskiej, tj. w złotych polskich. 11. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 12. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 555413-2024
Interne Kennung: ZP.CO-10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mat. eksploatacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów (urządzeń na gwarancji Producenta), zwanych dalej „Materiałami eksploatacyjnymi” lub „Materiałami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załącznik nr 6 do SWZ – Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 8 do SWZ – Wzór Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.