2. Verfahren
Verfahren
Titel: SAKO Brno – oprava železniční vlečky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je oprava a obnova stávajících železničních vleček, „SAKO Brno, a.s. – Slatina“ a „SAKO BRNO, a.s. – ENZET“. Cílem je zvýšení bezpečnosti a kapacity provozu, zejména s ohledem na předpokládané navýšení provozu a potřebu překládání kontejnerů z železniční na automobilovou dopravu. Předmětem veřejné zakázky jsou i související projekční a inženýrské práce.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SAKO Brno – oprava železniční vlečky
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje oznámit Zhotoviteli[ZD19.1][JS19.2], a to nejpozději do 90 dnů od účinnosti Smlouvy a na základě zejména ekonomických a provozních důvodů a na základě stavu realizace projektu OHB II, že Zhotovitel není povinen realizovat položky č. 139 001 až 139 006 dle Položkového rozpočtu. Objednatel upozorňuje na to, že realizace těchto položek je podmíněna průběhem realizace projektu OHB II; Objednatel je povinen bez zbytečného odkladu Zhotovitele informovat o relevantních skutečnostech s tímto souvisejících. Tyto práce po učinění oznámení přestávají být součástí Díla; tyto práce pak nebudou zohledněny ve fakturaci a o celkovou cenu těchto prací bude ponížena Cena Díla. O této změně nebude vyhotoven změnový list a ani nedojde k uzavření dodatku ke Smlouvě.