10589-2026 - Ergebnis
Niederlande – Bodenuntersuchungen – Bodemonderzoek en - advies voor ODMH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBodemonderzoek en - advies voor ODMH
BeschreibungEen van de onderdelen van deze milieutaken betreft het vakgebied bodem. Met betrekking tot bodem adviseert de ODMH de aangesloten gemeenten. Daarnaast verzorgt de ODMH de uitvoering van (bodem)onderzoeken voor de gemeenten. Deze aanbesteding heeft betrekking op deze werkzaamheden. De bodemonderzoeken worden uitgevoerd naar aanleiding van onder andere grondtransacties, civieltechnische werkzaamheden, reconstructies van verkeerssituaties etc. Naast dat in de bodem wordt gewerkt, worden ook regelmatig werkzaamheden aan/in de aanwezige verhardingen en onderliggende funderingen uitgevoerd en wordt gewerkt op locaties met ecologische en/of archeologische waarde. De uiteenzetting van de werkzaamheden zijn genoemd in de aanbestedingsleidraad. De exacte werkzaamheden staan omschreven in de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung330729
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBodemonderzoek en -advies
BeschreibungEen van de onderdelen van deze milieutaken betreft het vakgebied bodem. Met betrekking tot bodem adviseert de ODMH de aangesloten gemeenten. Daarnaast verzorgt de ODMH de uitvoering van (bodem)onderzoeken voor de gemeenten. Deze aanbesteding heeft betrekking op deze werkzaamheden. De bodemonderzoeken worden uitgevoerd naar aanleiding van onder andere grondtransacties, civieltechnische werkzaamheden, reconstructies van verkeerssituaties etc. Naast dat in de bodem wordt gewerkt, worden ook regelmatig werkzaamheden aan/in de aanwezige verhardingen en onderliggende funderingen uitgevoerd en wordt gewerkt op locaties met ecologische en/of archeologische waarde. De uiteenzetting van de werkzaamheden zijn genoemd in de aanbestedingsleidraad. De exacte aantallen staan omschreven in de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNa de initiële looptijd van twee jaar kan de overeenkomst tweemaal met één jaar worden verlengd.