See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čechův most, V013, P1, P7, č. akce 1000277 – Projektant
Beschreibung: Předmětem zakázky je projektová a inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících služeb. Součástí předmětu zakázky jsou také specifické průzkumné a další předprojektové činnosti včetně tenzometrického měření a experimentálního ověření. Předmětem souvisejícího projektu je rekonstrukce Čechova mostu (V013) v hlavním městě Praze, který propojuje Staré Město s Letnou. Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Interne Kennung: N006/24/V00028666
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71510000 Standortbegehung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je projektová a inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících služeb. Součástí předmětu zakázky jsou také specifické průzkumné a další předprojektové činnosti včetně tenzometrického měření a experimentálního ověření. Předmětem souvisejícího projektu je rekonstrukce Čechova mostu (V013) v hlavním městě Praze, který propojuje Staré Město s Letnou.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje možnost zadat zakázku na nové služby v jednacím řízení bez uveřejnění (tzv. opce), přičemž: (a) nové služby budou obdobné službám, kterou jsou součástí předmětu původní zakázky; (b) nové služby budou zadány témuž dodavateli jako původní zakázka; (c) rozsah nových služeb odpovídá podmíněným obnosům, jak jsou stanoveny v předloze Dopisu nabídky ve spojení s Přílohou 3 [Odměna a platba], které jsou součástí předlohy smlouvy; (d) předpokládaná doba poskytnutí nových služeb se bude odvíjet od jejich skutečného rozsahu a doby realizace původní zakázky, přičemž se předpokládá, že nové služby budou poskytnuty paralelně s plněním původní zakázky v rámci fází 1 až 3 podle Přílohy 1 [Rozsah služeb] ve spojení s Přílohou 4 [Harmonogram], které jsou součástí předlohy smlouvy; (e) jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření smlouvy; (f) skutečná cena za nové služby (bez DPH) nepřesáhne o více než 30 % jejich dále uvedenou předpokládanou hodnotu ani nepřesáhne 30 % ceny původní zakázky.