105964-2025 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych pochodzących z powierzchni gminnych dróg i parkingów o trwałej nawierzchni stanowiących własność Zamawiającego lub będących w jego zarządzie w okresie 01.01.-31.12.2024 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych pochodzących z powierzchni gminnych dróg i parkingów o trwałej nawierzchni stanowiących własność Zamawiającego lub będących w jego zarządzie w okresie 01.01.-31.12.2024 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: - korzystanie z urządzeń kanalizacji deszczowej - odbieranie wód z terenu i obiektów będących w użytkowaniu Zamawiającego - konserwacja i remont urządzeń kanalizacji deszczowej, stanowiącej własność wykonawcy Załącznikiem do ogłoszenia będzie wykaz dróg i parkingów gminnych położonych na terenie miasta Piły z podaniem powierzchni odwadnianej do miejskiej kanalizacji deszczowej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001