See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software Financiën opvolging debiteurenbeheer en platform naar de burger
Beschreibung: Ingebruikname van een platform voor digitaal debiteurenbeheer. Via dit platform kan voor elke vorm van facturatie via een aangepaste flow ingevorderd worden, rekening houdend met de doelgroep. Het platform stelt burgers zelf ook in staat om hun openstaande saldo bij de verschillende entiteiten te raadplegen. Het debiteurenbeheer gebeurt zoveel als mogelijk automatisch, digitaal en zorgt voor een efficiëntere en kwalitatieve opvolging van openstaande vorderingen. De nieuwe tool zal zorgen voor tijdigere betalingen, vermindering van administratieve lasten en voor een betere dienstverlening. De leverancier biedt een platform voor digitaal debiteurenbeheer voor alle entiteiten van de gemeente Dilbeek (gemeente, OCMW en politie). Via dit platform kan voor elke vorm van facturatie via een aangepaste flow ingevorderd worden, rekening houdend met de doelgroep. Het platform stelt burgers zelf ook in staat om hun openstaande saldo bij de verschillende entiteiten te raadplegen. De briefwisseling, SMS, mail, … wordt verstuurd via een externe printpartner of het platform zelf. Bij betaling worden de gegevens automatisch aangepast in de achterliggende software van de Groep Dilbeek. Er is ook een link met GAS.net zodat de aanmaningen hiervan mee opgevolgd kunnen worden via het digitaal debiteurenbeheer. De software heeft een link met het incassobureau zodat dossiers geautomatiseerd doorgestuurd kunnen worden.
Interne Kennung: PPP07V-2091/6099/2025225
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025225_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software