2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městská nemocnice, a.s. Dvůr Králové nad Labem - dodávka výpočetního tomografu (CT)
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření Kupní smlouvy a Servisní smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem: a) Kupní smlouva na dodání výpočetního tomografu (CT přístroje) včetně odkoupení, demontáže a vymístění zadavatelem dosud používaného zařízení, dopravy, umístění, instalace nově dodaného zařízení a jeho dvaceti čtyř měsíčního záručního autorizovaného servisu. b) Servisní smlouva na provádění pozáručního autorizovaného servisního zabezpečení CT přístroje v rozsahu pravidelných, zákonem určených, bezpečnostně technických prohlídek, servisních zásahů a oprav po skončení dvaceti čtyř měsíční záruční doby, po dobu osmi (8) let.
Interne Kennung: Dodávka CT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení v nadlimitním režimu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001