See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta Węgliniec.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych znieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta Węgliniec. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbieranie wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta Węgliniec oraz ich transport do Instalacji Komunalnej w Lubaniu ul. Bazaltowa 1 lub instalacji zastępczej wskazanej w Uchwale nr XLIII/450/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 21 grudnia 2017r. w sprawie wykonania Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Dolnośląskiego na zasadach określonych w ustawie z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 z późn.zm.). Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Gminą Węgliniec a Gmina Miejska Lubań z dnia 1 marca 2012 r. 2) Organizację selektywnej zbiórki odpadów na terenie Gminy zgodnie ze specyfikacją z podziałem na frakcje określone w uchwale nr 197/XVI/19 Rady Miejskiej Węglińca z dnia 5 grudnia 2019 r. w sprawie regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Węgliniec ze zm. oraz rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U. z 2021 r., poz. 906). 3) Umożliwienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węglińcu najmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania odpadów komunalnych. 4) Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węglińcu w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub pojemniki o pojemności nie mniejszej niż 1m3, stojące na terenach przeznaczonych do użytku publicznego, służące do prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. 5) Umożliwienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węgliniec nieodpłatnego świadczenia usługi mycia, dezynfekcji oraz dezynsekcji pojemników na odpady komunalne. Wykonawca ma obowiązek dysponować możliwościami technicznymi w zakresie mycia, dezynfekcji oraz dezynsekcji pojemników na odpady. 6) Opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. 7) Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 669497-2024
Interne Kennung: ZI.271.34.2024.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta Węgliniec. 3.2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbieranie wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta Węgliniec oraz ich transport do Instalacji Komunalnej w Lubaniu ul. Bazaltowa 1 lub instalacji zastępczej wskazanej w Uchwale nr XLIII/450/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 21 grudnia 2017r. w sprawie wykonania Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Dolnośląskiego na zasadach określonych w ustawie z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 z późn.zm.). Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Gminą Węgliniec a Gmina Miejska Lubań z dnia 1 marca 2012 r. 2) Organizację selektywnej zbiórki odpadów na terenie Gminy zgodnie ze specyfikacją z podziałem na frakcje określone w uchwale nr 197/XVI/19 Rady Miejskiej Węglińca z dnia 5 grudnia 2019 r. w sprawie regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Węgliniec ze zm. oraz rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U. z 2021 r., poz. 906). 3) Umożliwienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węglińcu najmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania odpadów komunalnych. 4) Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węglińcu w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub pojemniki o pojemności nie mniejszej niż 1m3, stojące na terenach przeznaczonych do użytku publicznego, służące do prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. 5) Umożliwienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy i Miasta w Węgliniec nieodpłatnego świadczenia usługi mycia, dezynfekcji oraz dezynsekcji pojemników na odpady komunalne. Wykonawca ma obowiązek dysponować możliwościami technicznymi w zakresie mycia, dezynfekcji oraz dezynsekcji pojemników na odpady. 6) Opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. 7) Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.34.2024.ZP.1