106005-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji obiektów w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku - powtórka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji obiektów w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku - powtórka
Beschreibung: dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji obiektów w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku - powtórka
Interne Kennung: 20 PN D 11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: poprzednie postępowanie zostało unieważnione w dniu 15 grudnia 2024r. konieczność wypowiedzenia umowy dystrybucji oraz zawarcie umowy przed 31.12.2024r, w związku z obowiązującymi terminami wynikającymi z prawa ustawy prawo energetyczne przy terminie składania ofert 35 dni jest niemożliwe do przeprocedowania. jednakże z uwagi na fakt, że Zamawiający nie stawia żadnych warunków dotyczących zamówienia (z wyjątkiem ustawowych) oraz nie żąda wniesienia wadium skrócenie terminu nie wpłynie na ograniczenia w możliwości złożenia oferty przez wykonawców w skróconym terminie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji obiektów w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku - powtórka postępowania
Beschreibung: dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji obiektów w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku - powtórka postępowania