106043-2025 - Ergebnis
Tschechien – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Vývoj a zajištění podpory Samoobslužného portálu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVývoj a zajištění podpory Samoobslužného portálu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: a) analýza, návrh, vývoj, dodávka a implementace Samoobslužného portálu (dále jen „Systém“) v rozsahu uvedeném níže, b) poskytování služeb servisní podpory a zajištění rozvoje Systému specifikovaných v zadávací dokumentaci na dobu 48 měsíců.
Interne KennungVZ10/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001