See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Mogilno w roku 2026
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) transport, przekazanie do zagospodarowania (odzysku lub unieszkodliwiania) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Mogilno, 2) zakup i dostarczanie do nieruchomości worków do selektywnego zbierania odpadów, 3) zorganizowanie punktu selektywnej zbiorki odpadów komunalnych (zwanego dalej: PSZOK), 4) wyposażenie PSZOK w pojemniki i prowadzenie PSZOK (przyjmowanie i wywóz odpadów), 5) oznakowanie dojazdu do PSZOK co najmniej 4 znakami wskazującymi odległość od miejsca lokalizacji znaku do PSZOK oraz 1 znakiem w miejscu funkcjonowania PSZOK wraz z tablicą informującą o dniach i godzinach otwarcia PSZOK, ustawionymi w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym, 6) przygotowanie harmonogramu z zatwierdzonymi przez Zamawiającego terminami odbioru poszczególnych frakcji odpadów z nieruchomości, 7) przygotowanie kalendarza świadczenia usług odrębnie dla strefy miejskiej i strefy wiejskiej oraz do jego dystrybucji wśród właścicieli nieruchomości, z których będą odbierane odpady, 8) zapewnienie w odpowiedniej ilości, sprawnych i estetycznie wyglądających pojemników na przeterminowane leki oraz baterie i akumulatory małogabarytowe oraz ich ustawienie w wyznaczonych aptekach i budynkach użyteczności publicznej, 9) zapewnienie w odpowiedniej ilości, sprawnych i estetycznie wyglądających pojemników do selektywnej zbiórki odpadów i ich ustawienie na terenie Gminy, 10) oznakowanie pojemników do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych ,,typu siatka” tabliczkami informującymi o konieczności zgniatania butelek PET (forma graficzna) z informacją o rodzajach odpadów, które można wrzucać do pojemnika (forma tekstowa) umieszczonymi w widocznym miejscu na pojemniku.
Interne Kennung: WFE.271.22.2025.WGS.WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001